Kurumsal Profil
Yönetimin Mesajı
Neden KPT Lojistik?
Misyon ve Değerlerimiz
Referanslar
Kalite Yönetimi
İletişim
Kalite Belgelerimiz
Kalite Yönetimi

 

KPT Lojistik, müşterilerinin her türlü lojistik ihtiyaçlarını, operasyonel güç, hizmet çeşitliliği, 30 yıllık tecrübe ve güvencesiyle, en uygun maliyet ve rekabet avantajı oluşturan alternatif lojistik çözümler ile karşılamaktadır.

KPT Lojistik, müşterilerinin işlerine uygun ve onların beklentilerini en üst seviyeye taşıyacak, uygulanabilir ve sürdürülebilir lojistik çözümler ve hizmetler sunmaktadır.

KPT Lojistik; ürünlerin Türkiye sınırları içinde batıdan doğuya, kuzeyden güneye komple ve parsiyel bazda taşınmasını gerçekleştirmektedir.

KPT Lojistik, eğitimli personeli ve modern filosuyla ürünlerin depolanmasını ve sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını sağlar.

KPT Lojistik, lojistik hizmetinin sunuluşunda kalitenin her yönüyle güvence altına alınmış bir hizmetle sağlanabileceğine inanarak, tüm servisleri sigortalamaktadır.

KPT Lojistik’in taşımacılık stratejisi; ürünlerin istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyetle teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur. 

 
 
 
D2 Yetki belgemizi yeniledik
Eleman Alımı Hakkında
R1 Yetki belgemizi yeniledik
Şirketimizin Yeni Adresi Hakkında - 09.06.2012